Tag / Домашно корни

    Loading posts...
  • Домашно корни

    Домашно корни

    Продукти: 100 гр финни овесени ядки 80 гр сурови тиквени семки 80 гр сурови слънчогледови семки 80 гр сусам 80 гр ленено семе Половин ч.чаша сушени боровинки и годжи бери, измити и…